Ankaralı Namık Öldü mü Öldürüldü mü ?

ankaralı namık
Paylaş
 

Aslen Çankırılı olup, Ankaralı Namık ismiyle şöhrete kavuşan yaptığı beste ve oyun havalarıyla bir anda Türk milletinin sevgisini kazanan Namık Uğurlu bugün akşam 21.30 saatlerinde ikamet ettiği Keçiören Şenyuva Mahallesi Seyhan Caddesi 15/C blokta 7. kattan düşerek ağır yaranlandı, olay yerine gelen sağlık görevlileri tarafından Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırılan sanatçı tüm müdahalelere rağmen hayata gözlerini kapadı. Olayın intahar mı yoksa cinayet mi olduğu Emniyet güçlerimiz tarafından araştırılırken, sevenleri bu acı haberle birlikte yasa boğuldu.

Olayın kaza mı ya da intihar mı olduğu araştırılıyor.

 

Ankaralı Namık Kimdir?

 

Gerçek ismi Namık Uğurlu olan sanatçımız Ankaralı Namık ilk dönemlerde ise Sazcı Namık, Ayarcı Namık lakapları ile anılmıştır. Ankaralı Namık aslen Çankırı Kurşunlu İlçesi Yeşilöz Köyü nüfusuna kayıtlıdır. 6 yaşına kadar Altındağ’da büyümüş ve 6’lı yaşlarda saz çalmaya başlamış ve o dönemlerde düğün ve gazinolarda sahne almıştır.

Ankaralı Namık özellikle Arabada 5 evde 15, şişeler, İstanbul Hovardası, Çiçeğim, Gelin mi Oldun, Gözlerin Aklımda Kaldı, Hadi Çıkta Gel, Kafam Bozuk, Layık Değilim, Yozgatlım, Yürü Yürü, oğlumun tabancası ve Ankaranın Bağları parçaları ile müzik severlerin büyük beğenisini kazanmayı başarmıştır.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Türkiyeİstihbarat Takip İçin
TÜRKİYE İSTİHBARAT TAKİP