Figen Yüksekdağ “IŞİD ve Devlet Rerörü Var” Dedi

figen yüksekdag
Paylaş
 

Ankara’da geçtiğimiz cumartesi günü yaşanan ve 100 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısıyla ilgili, Uğur Yaman’ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret eden Figen Yüksekdağ ziyaretin ardından gazetecilere açıklamalarda bulundu.

 

İKTİDAR HESAP VERMİYOR

Saldırının üzerinden bir hafta geçmesine rağmen sorumluların açığa çıkarılmadığını belirten Yüksekdağ, “Hala Türkiye kamuoyu, gerçeğin etrafında dolaştırılıyor. Hala bu katliamda sorumluluğu olan siyasi iktidar, hükümet hesap vermemekte ve hesap sormamakta ısrar ediyor” diye konuştu.

 

ÜLKEDE DEVLET TERÖRÜ VAR

Ankara’daki saldırıyı gerçekleştiren canlı bombaların istihbarat bilgilerine rağmen tutuklanmadığını vurgulayan Yüksekdağ, buna karşı katliamı protesto edenlerin tutuklandığına dikkat çekti. Davutoğlu’nun Bursa’da yaptığı ‘teröre karşı birlik’ mitingine de tepki gösteren Yüksekdağ, “Bu ülkede bir terör uygulandığı doğrudur. IŞİD terörü uygulanıyor bu ülkede. Devlet terörü uygulanıyor” dedi.

3 ASKER KATLİAM YAPMAK İÇİN GÖNDERİLDİ

Diğer taraftan Figen Yüksekdağ, biri yarbay 2’si astsubay olmak üzere Dağlıca’da şehit düşen toplam 4 asker için ise ‘PKK’nın eylemsizlik kararına rağmen ölüme gönderildiler. Bu katliamlar neden yapılıyor’ dedi.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Türkiyeİstihbarat Takip İçin
TÜRKİYE İSTİHBARAT TAKİP