İlluminati’nin Ekonomi Tetikçileri ve İstihbarat

illuminati paraları
Paylaş
 

Küresel Ekonomi tetikçilerin görevi kurulacak küresel imparatorluk için hedefteki ülkeleri; küresel şirketlerin, bankaların, kredi kuruluşlarının kısaca Illuminati‘nin Kölesi haline getirmektir.

 

Küresel İmparatorluğun Ekonomi Tetikçileri

 

Ekonomi Tetikçileri hedefteki ülkelerde bazı yatırımlara destek verir. Örneğin elektrik santralleri, otoyollar, limanlar, havaalanları, teknoparklar gibi altyapı hizmetleri için borç temin ederler. Bu borçların ön koşulu, bütün bu projelerin küresel inşaat ve mühendislik firmaları tarafından gerçekleştirilmesidir. Aslında paranın çoğu küresel şirketlerin ana merkezi olan Amerika’yı hiç terk etmez; yalnızca Washington’daki bankalardan New York, Housten veya San Francisco’daki mühendislik firmalarına transfer edilir.

 

Para hiç vakit geçirmeden İlluminati üyesi kredi veren şirketlere döndüğü halde borçlu ülkenin anapara artı faizin tamını ödemesini isterler. Eğer Ekonomi Tetikçileri çok başarılı ise borç tutarı o kadar büyük olur ki birkaç yıl sonra borçlu ülke ödemeleri aksatır. Bu olduğunda o ülkeden diyetini isterler.

 

illuminati para

 

Birleşmiş Milletlerde, Küresel İmparatorluğun Amiral Gemisi ve Vurucu Gücü olan Amerika’nın isteği doğrultusunda oy verme, askeri üs kurma veya petrol gibi değerli kaynaklara el koyma şeklinde olabilir bu diyet. Buna rağmen borçlunun borcu devam eder. Böylece Küresel İmparatorluğumuza bir ülke daha eklenmiş olur.

 

2013 itibariyle 3. Dünya ülkelerinin borç toplamı 4.5 trilyon dolara, yıllık faiz ödemeleri de 5.75 milyar dolara yükselmiştir. Bu tutar,  tüm 3. dünya ülkelerinin sağlık ve eğitim harcamaları toplamından fazla, aldıkları dış yardımın da 30 katıdır.  Yine bu ülkelerde nüfuzun en üst yüzde biri, ülkelerinin mali kaynaklarının ve gayrimenkullerinin %70 ila %90’ına sahiptir. Bu çağdaş imparatorluğun sinsiliği, Romalı askerleri, İspanyol fatihlerini, 18-19. yüzyılların Avrupalı sömürgecilerini fersah, fersah geride bırakır.

 

illuminati adam

 

Küresel Ekonomi Tetikçileri Kurnazdır. Onlar Kılıç taşımaz, zırh-üniforma giymez. Ekvator, Nijerya, Endonezya gibi ülkelerde yerli öğretmenler veya esnaf gibi giyinirler. Washington ve Paris’te bürokratlara ve bankerlere benzerler. Proje mahallerini gezer, yoksul bölgeleri dolaşırlar. Yerel basında okul – hastane gibi hayırlı işler yaptıklarından söz ederler. Zira sistem aldatmacaya dayansa da tanım olarak yasaldır.

 

Tetikçilerin Bittiği Yerde Ajanlar Devreye Girer

 

Bu Küresel ekonomi tetikçileri başarısız olurlarsa, devreye çakallar (İstihbarat, NSA ve CIA Ajanları) girer. Çakallar hazır ve nazır bekler her zaman için ve ortaya çıktıklarında devlet başkanları devrilir veya feci “kaza”larda ölürler (kaza süsü verilen suikaslerde). Eğer Afganistan ve Irak’ta olduğu gibi, bir şekilde çakallar da beceremezlerse küresel güçlerin genç Askerleri devreye girer ve ölmeye ve öldürmeye gönderilir.

 

 

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Türkiyeİstihbarat Takip İçin
TÜRKİYE İSTİHBARAT TAKİP