IŞİD’i İlluminati ve Masonlar Kurdu.!

ışid illuminati mason
Paylaş
 

Tapınak Şövalyeleri ile başlayan İlluminati ve Masonların en büyük hedefi neydi ?  Hiç şüphesiz “Süleyman Tapınağı“nı yeniden inşa etmek.

 

İyi de Süleyman Tapınağı nerede inşa edilecek ? Tüm dinlerin kutsal saydıkları Kudüs kentinde. Ancak burada Süleyman Tapınağı’nın inşa edileceği yerde Müslümanlar için kutsal bir yer var. O da Mescid-i Aksa Oranın yıkılması gerekiyor ki, Süleyman Tapınağı inşa edilsin.

 

Şu an böyle bir harekete girişecek hiçbir güç yok. Bu ileride de olmayacak anlamını taşımaz. Sizlere meşhur kurbağa deneyini hatırlatayım;

 

Canlı Kurbağa deneyinde, kurbağayı kaynamış veya çok sıcak suya atarsanız, kurbağa can havliyle zıplar ve kaçar. Ancak normal soğuklukta bir suya konulan kurbağanın bulundukları kabı yavaş, yavaş ısıtırsak kurbağa bir müddet sonra mayışmaya ve gevşemeye başlar. Ardından suyu istediğimiz derece getirsek bile mayışmış olan kurbağa bunu fark etmez ve SON.

 

ebu-bekir-el-bagdadi

 

İyi de bu örneği neden verdin ki diye soracak olursanız. İşte size cevabı: önce Suriye’de ismini duyuran IŞİD Terör Örgütü, yaptığı katliamlarla, koyun boğazlar gibi kafa kesmeleriyle ve kestikleri diğer Müslümanların ciğerlerini çiğ, çiğ yemeleriyle dünyaya korku saldılar.

 

Ardından Rakka‘da bulunan Veysel Karani Türbesini dinamitle havaya uçurdular. İslam Dünyası’ndan çıt çıkmadı.!

 

Irak’a geçen bu IŞİD teröristleri aynı katliamlarına burada da devam etti. Başta Musul olmak üzere bir çok yerde bulunan mezar, Şii camileri ve türbelerin buldozerle yıkıldığı göze çarptı. Örgüt en az dört Sünni veya Sufi türbesi ile altı Şii camiini yaktı. IŞİD, Telafer’de bazı cami ve türbeleri de dinamitle patlattı. İslam Dünyası’ndan yine tek bir tepki gelmedi.

 

ışid türbe bombaladı

 

Hızını alamayan ve hiçbir tepkiyle karşılaşmayan Illuminati’nin yeni ordusu olan IŞİD, Hz. Yunus’un türbesi olarak bilinen türbeyi ve camiyi havaya uçardı. IŞİD militanları daha sonra da Yunus Peygamber’in kabrini balyozla parçalamıştı.

 

Musul kentinde Hz. Yunus Peygamberin türbesi olarak bilinen tarihi mekan 700’lü yıllarda inşa edilmiş. Kuran-ı Kerim’de kendisinden “balığın karnındaki peygamber” diye söz edilen Hz. Yunus’un türbesi, Musul’daki Yunus Peygamber Tepesi‘nde bulunuyordu.

 

Kurbağaların artık mayıştığını gören Yeni Dünya Düzeninin Mimarları kurduğu IŞİD ile Fransız haber ajansı AFP’ye verdikleri son mesajları şuydu;

 

“Allah’a yemin olsun eğer Suudi Arabistan’ı fethedersek Allah’tan başkasına ibadet edildiği için Kabe’yi yıkacağız.”

 

Kurbağalar tamamen mayıştılar. Artık suyu istedikleri sıcaklığa getirebilirler.

 

ışid illuminati mason

 

Bu konulara da bakmak isteyebilirsiniz, ilgili başlığın üzerine tıklayınız;

 

İlluminati’nin Ekonomi Tetikçileri ve İstihbarat 

 

İlluminati Medyası ve Yeni Dünya Düzeni

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Türkiyeİstihbarat Takip İçin
TÜRKİYE İSTİHBARAT TAKİP