Okurlarımıza Özel Haber

armegedon
Paylaş
 

Değerli okurlarımız, bu yazımızda ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar ve Armegedon projesinden bahsedeceğiz.

Osmanlı tarihine baktığınızda dünyanın en büyük tarihi olduğunu görebilirsiniz nedeni ise Osmanlı İmparatorluğu parçalandığında ortaya yaklaşık 40 küsür devlet çıkmıştır ve bunların tarihleri geçmişleri bir olan Osmanlıdadır. Osmanlı devleti olarak medeniyetimizi batılılar her zaman hor görmüşlerdir ve bunu da herkese enjekte etmek istemişlerdir. Bu konu hakkında detaylı araştırma yaptık ve sonuç olarak şunları bulduk.

Daha anlaşılır olması için şu örnekle başlamak istiyorum. Amerika kıtası 1492 yılında keşfedilmişti. Ve o zamanda Osmanlı İmparatorluktu. Avrupa da ise günümüz tabiri ile ruh hastaları ve cüzzam hastaları lanetlenmiş denilerek yakılıyordu. O dönemde biz, yani Osmanlı insanlar hakkındaki sorunları çözmüş hayvanları düşünür hale gelmiştik. Çankırı da 900 küsür yıllık bir vakfiye bulunmakta ve bu vakfiyede şehir merkezine kuşlar için ev yapılması gerektiği ibaresi yer alıyor. Şimdi, bizim medeniyetimizi hor görenler ve atalarımızı kötüleyenlerin tekrardan düşünmelerini istiyorum.

Ülkemizin güneydoğusu hakkında birçok projeler vardır önceki yazılarımızda belirtmiştik. Bu projeleri faaliyete geçirmek için çabalayacaklar. Yazımızın başında Armegedon demiştim nedir bu ? Armegedon Yahudilerin tanrıyı kıyamete zorlama teorisidir. Yahudilere göre 2. Süleyman Mabedi yıkıldığında onlara bir kurtarıcı gönderileceğine inanıyorlar ve bunun olması için tanrıyı kıyamete zorlama gibi bir teori oluşturdular. Peki kanıtı nedir? Kanıtı ise günümüzde olan olaylar Suriye, Irak, İran ve benzeri yerler karışıyor. Peki, Osmanlı tarihine baktığınızda bu şekilde bir karışma görüyor muyuz ? Hayır, son dönemleri hariç. Son olarak Ülkemiz üzerinde yaşayıp vatanına, milletine, dinine, kutsal emanatlerine, atalarımızın bizlere bıraktığı mirasa sahip çıkmak için bilinçlenelim. Oyunlara gelmeyerek devletimizi ve milletimizi ayakta tutalım. (siyasi nedenlerden dolayı söylemiyoruz.) Biz 600 yıl dünyaya hükmeden bir imparatorluğun nesliyiz bize yakışan atalarımızın mirasını korumak ve onlara sahip çıkmaktır. Türkiye İstihbarat sitesi olarak bu yazıyı yayımlamamız gerektiğini düşündük umarım bizi yanlış anlamazsınız.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. yakup akın diyor ki:

    On numara bir yazı olmuş kardeşim

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Türkiyeİstihbarat Takip İçin
TÜRKİYE İSTİHBARAT TAKİP