Tapınak Şövalyeleri, Armageddon ve CiA

tapınak şövalyeleri
Paylaş
 

BİR KARDEŞİM ŞÖYLE SORUYOR

HOCAM TAPINAK ŞOVELYELERİ AVENJELİSTLER ARMEGADON; BU KONULAR HAKKNDA NE DERSİNİZ VESSELAM”

 

CEVAP :

Ben şahsen tarihte olsun bugün olsun veya yarın olsun toplumu temsil eden devletin dışında meydana gelmiş ve gelecek her türlü oluşumun lehinde değilim. Bu bahsettiğiniz oluşumlar Protestanlık masonluk ve Malta şövalyeleri bunların hepsi de tarikatlardır. Devletin dışında özürve özerk hiçbir güç olamaz.

Mistik efsun ve cin-peri gibi gizli kuvvetler vehmederek insanlara ve asker savaşçıları olan bu şövalyelere toplumu kurtaracak kıyamet savaşçısı iddiaları ve Hz. İsa’nın gelmesi ve Mehdinin gelmesi bütün bunlar çığırından çıkmış olaylardır.

Kin nefret vur kır öldür, son savaşı sen kazan dercesine hareket ve davranışları tasvip etmek mümkün değildir. Bu adını andığımız Yahudi ve Hristiyan tarikatları onların ne kendilerine ve ne de bize hayır getirmemiştir.

Mesela tapınak şövalyeleri ilk kurulduğu zaman Hristiyan hacılara yol güvenliğini sağlamak gibi iyi niyetle kurulmuş ve hizmet etmiş de olabilirler. Ama başkalaşım geçirerek masonluk evanjelizm ve hatta CİA nın kuruluşu bile bunlara dayanır ve de dünya imparatorluğunu kurma idealleri…

İslam’da gizlilik yok… İslam’da yer altı yoktur. İslam dininde bireysel fıs-koslar “necva” ile toplumsal fıs-koslar da “vela tecessesu” ile de toplumsal fıs-koslar yasaklanmıştır.

Elmalılı Hz peygamber ortaya çıktı açık, net ve şeffaftı; Siyonist Yahudiler bununla kara-kucak savaşamayacaklarını anlayınca yeraltına kaçtılar ve o gün bugün yeraltındadırlar demiştir.

Zamanımızda hiçbir güç hiçbir din ve hiçbir toplum kader kaleminin kendi elinde olduğunu sanmamalıdır. İnsanlar Allah’ın ilim ve din alanında koymuş olduğu kanun ve kuralları aşma gibi bir imkana sahip değildirler.

Yine Elmalılı üstadımızın ifadesiyle söyleyecek olursak Allah alemlerin Rabbi olduğu için kainatta ancak onun koyduğu kanun ve kurallar yürürlüktedir. Buna göre dünyada kim çalışırsa o kazanır.

Müslümanlar bana darılmasınlar bana sorsalar dünyada en tembel insanlar kimler deseler ben hemen Müslümanlar diye cevap veririm. Biz Yahudileri günah keçisi yaptık. Oysa onlar Hz Peygamberden ödleri koptuğu için yerlerini ve yurtlarını terk edip pabuçlarını ve elbiselerini giyip gittiler.

Bilim ve teknoloji karşısından yenik düşen İslam dünyası ne yapacağını şaşırmış durumdadır. Oysa batı medeniyeti ve batı dünyası ekonomiden yıkılmaya başlamış hizlı bir şekilde çökmektedir. Artık onları hiçbir tarikat kurtaramayacaktır.

Nöbet sırası Müslümanlara gelmiştir Artık bundan böyle Müslümanlar meşrep mezhep parti tarikat cemaat gibi oluşumları terk ederek devlet ve millet ekseninde yeniden yapılanarak İslamın ekonomik sosyal ve siyasal esaslarını tüm insanlara sunduğu gün sormuş olduğunu oluşumlarda tarihteki sayfalara geçmiş olacaklardır.

Bizim açımızdan bütün mesele millet ve ümmet bilinci ile devlet ve millet İslamlaşması sağlamak ve sonra da hilafet devletini kurmaktır. Müslümanların bunu yapması halinde dünyada yenilmez bir güç olacaklardır inşallah…

 

Osman ESKİCİOĞLU

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Türkiyeİstihbarat Takip İçin
TÜRKİYE İSTİHBARAT TAKİP