Turkiyeistihbarat.com ÖZEL HABER: Nusaybin Operasyonları

nusaybin-oper2
Paylaş
 

| | | TÜRKİYE İSTİHBARAT . com : ÖZEL HABER | | |

KONUYA SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ DAHİL OLDU

Geçtiğimiz hafta “Nusaybin’de Neler Oluyor” başlığıyla verdiğimiz haberde bomba dolu boş binalara polisimize gir emri verilerek şehit edildiklerinin haberini vermiş kısa zamanda haberimiz ülke gündemine oturmuştu.

 

nusaybin-operasyon

 

1. Haber: 

Türkiyeistihbarat Özel Haber: Nusaybin’de Neler Oluyor ?

2. Haber: 

Turkiyeİstihbarat.com Özel Haberimiz Türkiye Gündeminde..!

 

Bizleri takip eden birçok haber sitesi ve bazı sayfalar konuyu sitelerinde haber ederek kamuoyu oluşturmamıza katkıda bulunmuşlardı.

Gelinen noktada böyle bir haber yaptığımız için kendini bilmez bazı kimselerce Fethullahçı olduğumuz iftirası atılmış, bir kısım kimse ise hain olduğumuzu iddia edecek kadar haddini aşmıştı.

Bizzat bölgeden yaptığımız haberimizde morali bozulan askerimizin, polisimizin sesi olmaya çalışmıştık. Milliyetçilik maskesinı yüzlerine takarak sebepsiz yere vatan evladının şehit olmasını isteyen bazı kimseler ne hikmettense yaptığımız haberlerden rahatsız olmuşlardı.

 

nusaybin-oper2

 

Değerli takipçilerimiz bizleri üst düzey iktidar temsilcileri takip etmektedir. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN, muhtarlara yönelik yaptığı konuşmada Nusaybin’deki olaylara dikkat çekerek “Türkiye tarihinin en büyük terör tehditleri ile karşı karşıyadır. Sivil vatandaşlarımızın zarar görmemesi için hassasiyetle çalıştığımızdan zorluklarla karşılaşıyoruz. Kullanılamaz hale gelen binalar uzaktan patlatılarak yıkılabilir. Hiçbir askerimizin, polisimizin serçe tırnağı beton yığınından daha değersiz değil.” şeklinde açıklama yaparak operasyonlardaki yanlışlığa dikkat çekmiştir. Sayın Cumhurbaşkanımızın açıklamasından sonra bölgede operasyon esnasında daha hassas davranılacağından artık şüphemiz kalmamıştır.

 

Yine Nusaybin Devlet Hastanesi’nde çalışan bazı hainlerin tespit edilerek hastane içerisinden bilgi sızdıran bu kişiler hakkında gerekenin yapılması gerekmektedir.

 

Konu hakkında duyarlı davranıp haberimizi paylaşan tüm vatandaşlarımıza tekrardan çok teşekkür ediyoruz.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Türkiyeİstihbarat Takip İçin
TÜRKİYE İSTİHBARAT TAKİP