Mürsel NAMLI
Mürsel  NAMLI
15 Kasım 2015 Pazar
murselnamli@hotmail.com
Antalya’da Muhteşem Düğün

Osmanlı Ocakları Eski Antalya İl Başkanı,Ak parti Kadın Kolları eski yöneticilerinden Nevin Tunçlu, Muhteşem bir düğün ile biricik oğlu Mustafa Mert’i Evlendirdi.

 

Tuğba ve Mustafa Mert için tertiplenen Düğün Merasimi öncesinde,gelen konuklara Düğün Salonu dışarısında Mehteran eşliğinle karşılama yapıldı. Salonunun hınca hınç dolmasının ardından ise Gelin ve Damat yine Mehteran eşliğinde Davetliler karşısına çıktı.

 

mehterlerle düğün

 

ŞAHİTLER CUMA İÇTEN VE YAŞAR TABUR

 

Gelen davetlilerden tam not alan Düğün Merasiminde,İlk Önce Nikah töreni düzenlendi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün Televizyon programı olması nedeni ile,Belediye’den Bir Görevli Nikah Akdini gerçekleştirdi. Nikah’ta Nikah Şahitliğini AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın danışmanı olan Eski AK parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten ile,Antalya Bütünşehir Kültür ve Dayanışma Derneği (ANTÜMDER) Başkanı Yaşar Tabur yaptı.

 

antalya osmanlı ocakları düğün

 

DÜĞÜNDE SÜRPRİZ SANATÇILAR

 

Muhteşem düğünde Mehteran gösterisinin yanı sıra bir çok değişik aktivitelerde gerçekleşti. Nikah Merasiminin ardından Sahneye Ankaralı Türkücü Taner olgun Sahne alırken, Pasta kesiminin ardında ise Yöresel sanatçı Ümmü Erbil ve Antalya’da tanınmış Halk oyunları ekiplerinden olan Yükseliş Mahalle Muhtarı Memduh Aydıncan ve ekibi sahne aldık.

Düğüne gelen Davetlilerin unutamayacakları ve hafızalardan uzun süre silinemeyecek olan düğün Fotoğraf çekimlerinin ardından son buldu.

 

Mürsel NAMLI

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Türkiye İstihbarat
300x250 reklam alanı
Facebookta bizi bulun
TÜRK DÜNYASI